Asistent/ka Marketingu / Odborní asistenti v administrativě

FirmaNatures Care CZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 800 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracoviště Střílky

Náplň práce:
Asistence v plánování a v tvorbě. Úzká spolupráce s grafikem a dalšími členy marketingového týmu, představení a uvedení novinek na trh, tvorba tiskových zpráv, produktových článků, mailingů, editace webových stránek po obsahové stránce. Dále správa sociálních sítí. Hledání nových možností a kanálů pro komunikaci naší značky a výrobků.

Požadujeme:
mírnou znalost anglického jazyka, zvládnout a vyhodnotit úspěšnost postu z hlediska sociálních sítí, orientovat se v SEO při psaní textů, základní znalost PPC kampaní, umění psát texty
- Výhodou: vysoké osobní nasazení, týmový hráč, odolnost vůči stresu a zátěži, dále organizovanost, zodpovědnost, pečlivost
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Nabízíme:
možnost učit se novým věcem, profesní růst, flexibilní pracovní dobu, možnost účastnit se na mezinárodních trzích, profesionálně vybavené pracoviště, přístup do vzdělávací platformy Seduo, slevy na firemní produkty za zvýhodněnou cenu a každodenní zdravé wellness obědy ve firemní restauraci zdarma
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Pasivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zámecká 73, Střílky, 76804, Česko
mzda, plat (hrubý):21 800 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Natures Care CZ s.r.o., IČ: 26288605
datum zveřejnění nabídky práce:28. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Renata Trávníčková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Natures Care CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 21 800 Kč až 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Zámecká 73, Střílky, 76804, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 03. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.